

Afmetingen 90×138×100 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 2, Aanwezig, 90x138x100cm, 101 kg, Poten: Hout
| Breedte: | 138 cm |
|---|---|
| Diepte: | 100 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Zithoogte | 41 cm |
|---|---|
| Breedte van de zitting | 112 cm |
| Diepte zitkussen | 54 cm |
| Hoogte armleuning | 62 cm |
| Hoogte rugleuning | 48 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Telescope |
| Breedte slaapgedeelte | 112 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 187 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 101 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type, Zigzag type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 35000 Martindale cycli |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

88×244×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

85×133×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging



Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging

85×152×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
Met kussens

Stoffen

Moderne


Moderne
Op voorraadGratis bezorging

Moderne


Moderne

Stoffen


Stoffen

Leren, industriële
Op voorraad

Moderne

95×232×109 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Stoffen



Stoffen

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging