

Afmetingen 95×232×109 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 950
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, 95x232x109cm, 86 kg, Poten: Hout
| Breedte: | 232 cm |
|---|---|
| Diepte: | 109 cm |
| Hoogte: | 95 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 18.5 x 67 x 197.6 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 45 cm |
| Breedte van de zitting | 200 cm |
| Diepte zitkussen | 57 cm |
| Hoogte armleuning | 67 cm |
| Breedte van de armleuning | 16 cm |
| Diepte armleuning | 109 cm |
| Hoogte rugleuning | 47 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 140 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 16 cm |
| Gewicht | 86 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 45000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 11 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |


85×152×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Vintage, met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
86×192×80 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging

85×133×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

70×263×102 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, moderne, industriële
Op voorraad
Moderne

88×244×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×138×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×173×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, landelijke
Op voorraad
95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
70×198×102 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
87×230×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×172×103 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Moderne

Moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
85×167×77 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne

Stoffen
Gratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging

90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

Moderne

Moderne

Leren, moderne, industriële
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging