

Afmetingen 90×225×100 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 4, Aanwezig, 90x225x100cm, 91 kg, Poten: Hout, Hout: Grenen
| Breedte: | 225 cm |
|---|---|
| Diepte: | 100 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Zithoogte | 41 cm |
|---|---|
| Breedte van de zitting | 200 cm |
| Diepte zitkussen | 61 cm |
| Hoogte armleuning | 61 cm |
| Breedte van de armleuning | 12 cm |
| Diepte armleuning | 100 cm |
| Hoogte rugleuning | 51 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 144 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 12 cm |
| Gewicht | 91 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 100000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | MDF, Hout |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |




85×200×100 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging



Moderne
Op voorraadGratis bezorging
85×168×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Moderne

85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


87×230×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen
Gratis bezorging
Landelijke, Stoffen
Op voorraad
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
95×232×109 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Moderne

Scandinavische
Op voorraadGratis bezorging

Moderne

Leren, moderne, industriële
Op voorraad
Moderne

85×133×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Moderne, Stoffen

Stoffen
Gratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen
Gratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×188×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×228×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×193×85 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging