

Afmetingen 87×230×90 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 489
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 3, Aanwezig, 87x230x90cm, 62 kg, Poten: Kunststof, Hout: Grenen
| Breedte: | 230 cm |
|---|---|
| Diepte: | 90 cm |
| Hoogte: | 87 cm |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
|---|---|
| Stijl | Modern |
| Kleur | Grijs |
| Soort rugleuning | Hoog |
| Met opbergruimte | Ja |
| Slaapbanken | Ja |
| Bankformaten | 3-zits |
| Zithoogte | 42 cm |
| Breedte van de zitting | 190 cm |
| Diepte zitkussen | 55 cm |
| Hoogte rugleuning | 52 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Click-Clack |
| Breedte slaapgedeelte | 115 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 190 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 62 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Vrijstaand meubel | Nee |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Materiaal plaat | MDF, Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging