

Afmetingen 85×200×100 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 3, Afwezig, Afwezig, 200x100x85cm, 74 kg, Stof, Poten: Kunststof, Hout, Hout: Grenen
| Breedte: | 200 cm |
|---|---|
| Diepte: | 100 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
|---|---|
| Maximale hoogte | 100 cm |
| Zithoogte | 43 cm |
| Breedte van de zitting | 160 cm |
| Diepte zitkussen | 59 cm |
| Hoogte armleuning | 57 cm |
| Breedte van de armleuning | 20 cm |
| Diepte armleuning | 100 cm |
| Slaapmogelijkheid | Afwezig |
| Poten | Kunststof, Hout |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 74 kg |
| Opbergmogelijkheid | Afwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 89000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout, MDF |
| Type materiaal | Velours |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging




Moderne

85×133×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen, Scandinavische
Op voorraadGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
Moderne

Moderne

Moderne

96×228×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen

Moderne


Moderne, Stoffen

Landelijke, Stoffen
Op voorraad



Moderne

Moderne

85×153×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging

Moderne

70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×188×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×228×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×193×85 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging