

Afmetingen 85×153×100 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 609
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Reeds gemonteerd meubilair
| Breedte: | 153 cm |
|---|---|
| Diepte: | 100 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 19 x 129 x 66 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 36 cm |
| Breedte van de zitting | 130 cm |
| Diepte zitkussen | 65 cm |
| Hoogte armleuning | 55 cm |
| Breedte van de armleuning | 10 cm |
| Diepte armleuning | 98 cm |
| Hoogte rugleuning | 48 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 196 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 67 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Reeds gemonteerd meubilair | Ja |
| Veren | Zigzag type |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 90000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Stof type | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×133×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×228×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen
Op voorraad
85×153×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
76×251×95 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen

Landelijke, Stoffen
Op voorraad
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×172×103 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging

Moderne, Stoffen

85×200×100 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen

Landelijke
Op voorraad
Moderne


Moderne, Stoffen
Op voorraad
Stoffen

85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
88×244×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


Stoffen


Moderne

Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Landelijke, moderne, Stoffen
Op voorraad

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging