

Afmetingen 85×132×103 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 599
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Reeds gemonteerd meubilair
| Breedte: | 132 cm |
|---|---|
| Diepte: | 103 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 19 x 66 x 109 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 37 cm |
| Breedte van de zitting | 110 cm |
| Diepte zitkussen | 60 cm |
| Hoogte armleuning | 71 cm |
| Breedte van de armleuning | 10 cm |
| Diepte armleuning | 101 cm |
| Hoogte rugleuning | 48 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 110 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 196 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 57 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Reeds gemonteerd meubilair | Ja |
| Veren | Zigzag type |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 70000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Stof type | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×152×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×213-238×99 cm, moderne, Stoffen

85×173×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Scandinavische
Op voorraadGratis bezorging
75×240×107 cm, Stoffen, 3-zits

Stoffen

82×145×103 cm, moderne, Stoffen



Moderne

85×133×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen
Gratis bezorging
85×172×103 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen

Moderne

Moderne, Stoffen

Moderne, Stoffen



Met kussens, Stoffen

75×240×107 cm, Stoffen, diameter


Moderne

88×244×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

67×221×143 cm, moderne, met kussens



Moderne

Moderne, Stoffen

82×145×103 cm, moderne, Stoffen

75×240×107 cm, moderne, Stoffen

215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging