

Afmetingen 100×250×250 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.249
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 250x250x100cm, 177 kg, Poten: Hout, Kunststof, Hout: Grenen
| Breedte: | 250 cm |
|---|---|
| Diepte: | 250 cm |
| Hoogte: | 100 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 57 cm |
| Breedte van de armleuning | 20 cm |
| Diepte armleuning | 100 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 190 cm |
| Poten | Kunststof, Hout |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 177 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 89000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | MDF, Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Hout | Grenen |
| Bijkomende informatie | De armleuningen zijn bevestigd en er is een mogelijkheid om ze opnieuw te monteren |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
81×276×206 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
87×250×142 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging

85×240×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
85×260×230 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×255×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
90×222×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×238×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
88×238×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, 3-zits

Stoffen, landelijke, 3-zits
Op voorraad
Moderne, 3-zits

3-zits

90×275×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne

85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
94×254×162 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad

3-zits

Moderne, 3-zits

74×238×148 cm, Stoffen, met chaise longue links
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
88×233×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

3-zits, met chaise longue rechts

3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging