

Afmetingen 90×228×147 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 979
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 228x147x90cm, 105 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 228 cm |
|---|---|
| Diepte: | 147 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 24.2 x 126 x 62 cm |
| Zithoogte | 40 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Diepte armleuning | 90 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 123 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 202 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 105 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaande meubels | Ja |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 60000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | MDF, Hout |
| Gemiddelde leveringstermijn | 11 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Stoffen, 3-zits, met kussens
Op voorraad
Stoffen, 3-zits, met kussens
Op voorraad
75×360×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits

3-zits


Moderne

Stoffen, landelijke, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, moderne

Moderne, 3-zits

3-zits


Met chaise longue links, 3-zits

Stoffen, met chaise longue links, 3-zits
Op voorraad
Stoffen

Stoffen, moderne

Moderne, Scandinavische, 3-zits

3-zits

3-zits

Stoffen, 3-zits, met chaise longue naar keuze

Moderne

Moderne, 3-zits

Moderne, vintage, 3-zits
Op voorraad
Moderne

Moderne

Stoffen

Moderne

Stoffen

3-zits
Gratis bezorging
Stoffen, moderne, vintage
Op voorraad
3-zits

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
213×150×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging