

Afmetingen 88×318×160 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.499
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 318x160x88cm, 181 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 318 cm |
|---|---|
| Diepte: | 160 cm |
| Hoogte: | 88 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 22 x 62 x 127 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 70 cm |
| Breedte van de armleuning | 9 cm |
| Diepte armleuning | 102 cm |
| Hoogte rugleuning | 44 cm |
| Dikte rugleuning | 13 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 140 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 300 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 181 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Afwezig |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | U-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 80000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

86×260×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×278×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×262×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, 3-zits

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
3-zits
Op voorraadGratis bezorging
71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×258×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging

3-zits, met chaise longue rechts

85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Scandinavische, 3-zits

Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad

82×245×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
93×238×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×277×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

3-zits

90×222×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, 3-zits

3-zits

Met chaise longue links, 3-zits

Moderne, 3-zits

3-zits

3-zits

Stoffen, 3-zits

80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
3-zits

Moderne, 3-zits

3-zits
Gratis bezorging
3-zits
Gratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging