

Afmetingen 86×260×183 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 975
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 260x183x86cm, 130 kg, Poten: Metaal, Hout: Grenen
| Breedte: | 260 cm |
|---|---|
| Diepte: | 183 cm |
| Hoogte: | 86 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 21 x 175 x 68 cm |
| Zithoogte | 42 cm |
| Zitdikte | 17 cm |
| Hoogte armleuning | 61 cm |
| Breedte van de armleuning | 22 cm |
| Diepte armleuning | 98 cm |
| Hoogte rugleuning | 45 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 128 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 217 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 130 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Links |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 58000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Verchroomd metaal |
| Stof type | Pluche |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
82×245×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
88×318×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×278×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×258×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
90×262×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
83×275×275 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne

83×310×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
89×245×167 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
71×253×188 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
70×280×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne

82×236×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, 3-zits

76×277×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne, 3-zits

80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×234×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
80×285×188 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
83×267×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits

90×250×174 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
3-zits

3-zits
Op voorraadGratis bezorging
3-zits

Moderne

80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging