

Afmetingen 90×250×174 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 939
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 250x174x90cm, 124 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 250 cm |
|---|---|
| Diepte: | 174 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 25 x 116 x 56 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Hoogte armleuning | 62 cm |
| Breedte van de armleuning | 16 cm |
| Diepte armleuning | 84 cm |
| Hoogte rugleuning | 47 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 132 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 212 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 3 cm |
| Gewicht | 124 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Links |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 30000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |

Moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits

Moderne

3-zits

3-zits

Moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits

Moderne

Stoffen, moderne, 3-zits

3-zits

89×245×167 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
3-zits

Moderne

Moderne

Stoffen, moderne

Stoffen, 3-zits

3-zits, met chaise longue naar keuze

3-zits

Stoffen, moderne

Moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits

3-zits

Moderne

Moderne

Stoffen, moderne, met chaise longue links

3-zits

3-zits

Moderne, 3-zits

3-zits

Stoffen, moderne

Moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×270×173 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×240×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×275×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging