

Afmetingen 82×234×156 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 234x156x82cm, 99 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 234 cm |
|---|---|
| Diepte: | 156 cm |
| Hoogte: | 82 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 47 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Breedte van de armleuning | 16 cm |
| Diepte armleuning | 86 cm |
| Hoogte rugleuning | 48 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 140 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 1 cm |
| Gewicht | 99 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | Eco-leder + Stof |
| Weerstand | 30000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

90×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
71×271×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
93×235×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×245×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×256×157 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×244×165 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits

80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
71×253×188 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
94×279×174 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×310×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×267×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits
Op voorraadGratis bezorging
90×260×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×250×162 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×265×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Moderne, 3-zits

71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
77×233×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
74×225×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
79×253×166 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
89×245×167 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Met chaise longue links, 3-zits

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging