

Afmetingen 83×265×224 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 265x224x83cm, 180 kg, Poten: Metaal, Hout
| Breedte: | 265 cm |
|---|---|
| Diepte: | 224 cm |
| Hoogte: | 83 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Maximale hoogte | 100 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 19 x 110 x 94 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 61 cm |
| Breedte van de armleuning | 18 cm |
| Diepte armleuning | 99 cm |
| Hoogte rugleuning | 39 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 128 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Hout, Metaal |
| Poothoogte | 10 cm |
| Gewicht | 180 kg |
| Hoofdsteun | Aanwezig |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

83×275×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
92×258×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
71×253×188 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×220×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×302×275 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×244×165 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
83×267×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×230×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
85×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
82×245×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
93×235×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
85×267×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
82×234×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, 3-zits

93×265×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×249×195 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
86×256×157 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
86×245×143 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
85×220×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
100×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
94×279×174 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging