

Afmetingen 90×235×155 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 235x155x90cm, 111 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 235 cm |
|---|---|
| Diepte: | 155 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 43 cm |
| Hoogte armleuning | 63 cm |
| Breedte van de armleuning | 15 cm |
| Diepte armleuning | 96 cm |
| Hoogte rugleuning | 49 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Breedte slaapgedeelte | 143 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 111 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type, Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Eco-leder + Stof |
| Weerstand | 45000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 13 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

3-zits, met chaise longue rechts
Op voorraadGratis bezorging

82×234×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, 3-zits

76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
93×235×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Met chaise longue links, 3-zits

80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
74×225×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
3-zits

3-zits
Op voorraadGratis bezorging
85×255×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×275×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Met chaise longue links, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
3-zits


Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
Moderne

Leren, moderne, industriële
Op voorraad
76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits

3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
88×233×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×233×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging