

Afmetingen 76×278×161 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Afwezig, Afwezig, 278x161x76cm, 112.5 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 278 cm |
|---|---|
| Diepte: | 161 cm |
| Hoogte: | 76 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 41 cm |
| Hoogte armleuning | 45 cm |
| Breedte van de armleuning | 34 cm |
| Diepte armleuning | 161 cm |
| Hoogte rugleuning | 40 cm |
| Slaapmogelijkheid | Afwezig |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 112 kg |
| Opbergmogelijkheid | Afwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 100000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Verchroomd plastic |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×234×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
90×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
86×256×157 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×250×162 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
70×280×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging

Leren, Stoffen, industriële
Op voorraad
82×245×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
70×258×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met chaise longue links, 3-zits

3-zits


Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
85×267×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

Stoffen, moderne

3-zits
Op voorraadGratis bezorging
90×264×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×260×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
77×233×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×267×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad

3-zits

Stoffen, vintage, met chaise longue links

100×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×201×137 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Moderne, 3-zits

70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×188×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×228×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×193×85 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging