

Afmetingen 82×274×145 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 274x145x82cm, 109.5 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 274 cm |
|---|---|
| Diepte: | 145 cm |
| Hoogte: | 82 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 22 x 128 x 61 cm |
| Zithoogte | 38 cm |
| Hoogte armleuning | 57 cm |
| Breedte van de armleuning | 23 cm |
| Diepte armleuning | 92 cm |
| Hoogte rugleuning | 43 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 125 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 230 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 109 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 70000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
3-zits, met chaise longue naar keuze

3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits, met kussens

Moderne

Moderne

96×225×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, 3-zits

3-zits

Moderne, 3-zits

3-zits

85×270×173 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Moderne, 3-zits

3-zits, met chaise longue naar keuze

3-zits

Moderne, 3-zits

Stoffen, moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits

85×270×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×256×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Moderne, 3-zits

Stoffen, moderne

Met chaise longue links, 3-zits

Vintage, met chaise longue links, 3-zits

Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
Moderne, 3-zits

3-zits

3-zits, met chaise longue naar keuze

3-zits, met chaise longue naar keuze

Stoffen, moderne, 3-zits

70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×188×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×228×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×193×85 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging