

Afmetingen 85×270×183 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 270x183x85cm, 129 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 270 cm |
|---|---|
| Diepte: | 183 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 24 x 60 x 147 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 57 cm |
| Hoogte rugleuning | 40 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 220 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 129 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Links |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 70000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×291×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
89×245×167 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×285×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
88×240×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad

85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×310×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
96×225×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×270×173 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
3-zits
Op voorraadGratis bezorging
81×276×206 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
94×250×166 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, 3-zits

Moderne

3-zits
Op voorraadGratis bezorging
3-zits

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
3-zits

Stoffen, moderne, 3-zits

3-zits

Moderne

Moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits

3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits

3-zits

Moderne, 3-zits, met kussens

Moderne, 3-zits

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging