

Afmetingen 94×250×166 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 250x166x94cm, 117 kg, Poten: Kunststof, Metaal, Hout: Grenen, Beuk
| Breedte: | 250 cm |
|---|---|
| Diepte: | 166 cm |
| Hoogte: | 94 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 43 cm, 43 cm, 43 cm, 43 cm, 43 cm, 43 cm, 43 cm, 43 cm, 43 cm, 43 cm, 43 cm, 43 cm |
| Hoogte armleuning | 56 cm, 56 cm, 56 cm, 56 cm, 56 cm, 56 cm, 56 cm, 56 cm, 56 cm, 56 cm, 56 cm, 56 cm |
| Breedte van de armleuning | 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm |
| Diepte armleuning | 106 cm, 106 cm, 106 cm, 106 cm, 106 cm, 106 cm, 106 cm, 106 cm, 106 cm, 106 cm, 106 cm, 106 cm |
| Hoogte rugleuning | 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook, Eurobook, Eurobook, Eurobook, Eurobook, Eurobook, Eurobook, Eurobook, Eurobook, Eurobook, Eurobook, Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 160 cm, 160 cm, 160 cm, 160 cm, 160 cm, 160 cm, 160 cm, 160 cm, 160 cm, 160 cm, 160 cm, 160 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 206 cm, 206 cm, 206 cm, 206 cm, 206 cm, 206 cm, 206 cm, 206 cm, 206 cm, 206 cm, 206 cm, 206 cm |
| Poten | Metaal, Kunststof, Metaal, Kunststof, Metaal, Kunststof, Metaal, Kunststof, Metaal, Kunststof, Metaal, Kunststof, Metaal, Kunststof, Metaal, Kunststof, Metaal, Kunststof, Metaal, Kunststof, Metaal, Kunststof, Metaal, Kunststof |
| Poothoogte | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Gewicht | 117 kg, 117 kg, 117 kg, 117 kg, 117 kg, 117 kg, 117 kg, 117 kg, 117 kg, 117 kg, 117 kg, 117 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig |
| Veren | Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel, Universeel, Universeel, Universeel, Universeel, Universeel, Universeel, Universeel, Universeel, Universeel, Universeel, Universeel |
| Hoektype | L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig |
| Materialen | Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof |
| Weerstand | 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche |
| Hout | Grenen, Beuk, Grenen, Beuk, Grenen, Beuk, Grenen, Beuk, Grenen, Beuk, Grenen, Beuk, Grenen, Beuk, Grenen, Beuk, Grenen, Beuk, Grenen, Beuk, Grenen, Beuk, Grenen, Beuk |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen, 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie |

3-zits
Op voorraadGratis bezorging
3-zits
Op voorraadGratis bezorging
79×253×166 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×281×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×234×139 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
85×270×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×291×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
88×240×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
85×258×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
3-zits
Op voorraadGratis bezorging
90×256×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging

95×234×139 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
Met chaise longue rechts
Op voorraadGratis bezorging
90×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
3-zits

85×285×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
92×258×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Moderne

86×260×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×234×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Moderne

3-zits

3-zits


80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
83×274×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×152×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×244×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×160×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×235×87 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×154×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×173×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×132×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging