

Afmetingen 88×240×160 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 969
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 240x160x88cm, 95 kg, Poten: Metaal
| Breedte: | 240 cm |
|---|---|
| Diepte: | 160 cm |
| Hoogte: | 88 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 22 x 127 x 62 cm |
| Zithoogte | 42 cm |
| Hoogte armleuning | 62 cm |
| Breedte van de armleuning | 12 cm |
| Diepte armleuning | 98 cm |
| Hoogte rugleuning | 50 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 143 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 217 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 16 cm |
| Gewicht | 95 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 70000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×270×173 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
89×245×167 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
83×310×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×255×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×256×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne, Scandinavische, 3-zits

85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne

Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
3-zits

96×225×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×250×174 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
3-zits

3-zits

3-zits


3-zits

85×258×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Moderne, 3-zits

3-zits, met chaise longue rechts

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Moderne, 3-zits, met kussens

Moderne

3-zits, met chaise longue naar keuze

74×225×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
3-zits, met chaise longue rechts

3-zits, met chaise longue rechts

Moderne

71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging