
Hoekbank Boston 737, Aanwezig, Grijs, Aanwezig, 201x137x96cm, 98.5 kg, Poten: Kunststof
96×201×137 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorgingAfmetingen 94×230×165 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Zwart, Grijs, Aanwezig, 230x165x94cm, 127 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 230 cm |
|---|---|
| Diepte: | 165 cm |
| Hoogte: | 94 cm |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Bankformaten | 3-zits |
| Zithoogte | 42 cm |
| Hoogte armleuning | 63 cm |
| Breedte van de armleuning | 17 cm |
| Diepte armleuning | 93 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 124 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 195 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 127 kg |
| Hoofdsteun | Aanwezig |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | Eco-leder + Stof |
| Weerstand | 100000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

96×201×137 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
3-zits
Op voorraadGratis bezorging
74×225×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×246×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×250×162 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
82×234×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne, 3-zits

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
100×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
79×253×166 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
82×230×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
86×256×157 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
71×253×188 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad

71×271×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
93×235×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
101×281×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging

77×238×123 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
213×150×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×354×150 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging