

Afmetingen 70×252×150 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 252x150x70cm, 98.8 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 252 cm |
|---|---|
| Diepte: | 150 cm |
| Hoogte: | 70 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 24 x 104 x 55 cm |
| Zithoogte | 43 cm |
| Hoogte armleuning | 58 cm |
| Breedte van de armleuning | 21 cm |
| Diepte armleuning | 80 cm |
| Hoogte rugleuning | 35 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 103 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 210 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 98 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 70000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

87×240×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×255×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×236×172 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×275×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×240×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
88×233×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
103×260×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
85×260×230 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
3-zits

85×210×153 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging

3-zits

Moderne
Op voorraadGratis bezorging
3-zits

100×250×250 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×238×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
3-zits, met chaise longue rechts

Met chaise longue links, 3-zits

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Met chaise longue links, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
Moderne, 3-zits


3-zits

82×245×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging