

Afmetingen 90×193×85 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 425
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 3, Aanwezig, 90x193x85cm, 51 kg, Poten: Kunststof, Hout
| Breedte: | 193 cm |
|---|---|
| Diepte: | 85 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 18 x 170 x 73 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 42 cm |
| Breedte van de zitting | 193 cm |
| Diepte zitkussen | 55 cm |
| Hoogte rugleuning | 55 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Click-Clack |
| Breedte slaapgedeelte | 120 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 193 cm |
| Poten | Kunststof, Hout |
| Poothoogte | 10 cm |
| Gewicht | 51 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Vrijstaand meubel | Nee |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 35000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout, MDF |
| Stof type | Velours |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

98×223×93 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×195×87 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
87×230×90 cm, moderne, met hoge rugleuning
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×192×80 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging

75×180×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
94×188×104 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×198×102 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
75×140×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×125×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

76×142×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
95×200×90 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×152×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×192×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
85×173×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×172×103 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
Leren, moderne, industriële
Op voorraad
85×165×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×200×90 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
92×244×102 cm
Wordt verzonden over 4 wekenGratis bezorging

90×240×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×147×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×160×61 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging