

Afmetingen 85×134×98 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 539
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Reeds gemonteerd meubilair
| Breedte: | 134 cm |
|---|---|
| Diepte: | 98 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Zithoogte | 37 cm |
|---|---|
| Breedte van de zitting | 110 cm |
| Diepte zitkussen | 57 cm |
| Hoogte armleuning | 56 cm |
| Breedte van de armleuning | 12 cm |
| Diepte armleuning | 86 cm |
| Hoogte rugleuning | 50 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 110 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 196 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 57 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Reeds gemonteerd meubilair | Ja |
| Veren | Zigzag type |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 60000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne



Leren, industriële
Op voorraad
Moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging

85×130×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×192×80 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging

75×180×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
94×188×104 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


Met kussens

Leren, moderne, industriële
Op voorraad
Leren, moderne, industriële
Op voorraad


85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×172×103 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Moderne

Leren, moderne, industriële
Op voorraad
85×154×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen

95×200×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, industriële
Op voorraad
87×230×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

95×200×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×152×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×240×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging