
€ 712
Jörn 3-Zitsbank - Knut - Zwart - Fluweel - Jörn
Moderne
Op voorraadGratis bezorgingAfmetingen 95×200×90 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 479
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Reeds gemonteerd meubilair
| Breedte: | 200 cm |
|---|---|
| Diepte: | 90 cm |
| Hoogte: | 95 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 19 x 121 x 77 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 43 cm |
| Breedte van de zitting | 200 cm |
| Diepte zitkussen | 61 cm |
| Hoogte rugleuning | 61 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Click-Clack |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 190 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 53 kg |
| Maximaal draagvermogen | 200 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Reeds gemonteerd meubilair | Ja |
| Veren | Afwezig |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Moderne
Op voorraadGratis bezorging

Leren, moderne, industriële
Op voorraad


Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
Landelijke, Stoffen
Op voorraad

88×244×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×198×102 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

Moderne

Moderne




90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging



85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Leren, moderne, met hoge rugleuning
Op voorraad
Leren, industriële
Op voorraad

Moderne, Stoffen

Moderne

Moderne

Moderne, Stoffen
Op voorraad
90×138×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Moderne, Stoffen
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging