
Bank Comfivo Vinetum III, Afwezig, Afwezig, 263x102x70cm, 80 kg, Stof, Poten: Metaal, Kunststof
70×263×102 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorgingAfmetingen 70×198×102 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 569
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Afwezig, Afwezig, 198x102x70cm, 64 kg, Stof, Poten: Metaal, Kunststof
| Breedte: | 198 cm |
|---|---|
| Diepte: | 102 cm |
| Hoogte: | 70 cm |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
|---|---|
| Maximale hoogte | 90 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Breedte van de zitting | 128 cm |
| Diepte zitkussen | 58 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Breedte van de armleuning | 35 cm |
| Hoogte rugleuning | 50 cm |
| Slaapmogelijkheid | Afwezig |
| Poten | Metaal, Kunststof |
| Poothoogte | 9 cm |
| Gewicht | 64 kg |
| Opbergmogelijkheid | Afwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Verchroomd metaal |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

70×263×102 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
88×244×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×200×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×192×80 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×138×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne



85×160×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×200×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
87×230×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
75×180×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×152×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

88×222×97 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Moderne


Moderne
Op voorraadGratis bezorging
90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Moderne


Landelijke, Stoffen
Op voorraad
Leren, moderne, industriële
Op voorraad

90×230×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×133×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging