

Afmetingen 90×230×87 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 3, Aanwezig, 90x230x87cm, 61 kg, Poten: Hout, Hout: Grenen
| Breedte: | 230 cm |
|---|---|
| Diepte: | 87 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 18 x 167 x 73 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 47 cm |
| Breedte van de zitting | 190 cm |
| Diepte zitkussen | 55 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Breedte van de armleuning | 16 cm |
| Diepte armleuning | 80 cm |
| Hoogte rugleuning | 53 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Click-Clack |
| Breedte slaapgedeelte | 115 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 190 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 12 cm |
| Gewicht | 61 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Pluche |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

86×244×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×250×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×160×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
87×230×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×127×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×138×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×152×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging

85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, moderne, Stoffen
Op voorraad
Moderne

Moderne


85×133×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Moderne


85×192×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
Moderne

Moderne

95×232×109 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging


Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×188×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×228×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×193×85 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging