

Afmetingen 85×133×98 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Reeds gemonteerd meubilair
| Breedte: | 133 cm |
|---|---|
| Diepte: | 98 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Zithoogte | 37 cm |
|---|---|
| Breedte van de zitting | 112 cm |
| Diepte zitkussen | 57 cm |
| Hoogte armleuning | 55 cm |
| Breedte van de armleuning | 10 cm |
| Diepte armleuning | 86 cm |
| Hoogte rugleuning | 48 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 112 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 196 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 56 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Reeds gemonteerd meubilair | Ja |
| Veren | Zigzag type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 45000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×250×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×244×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×165×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×230×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×160×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×125×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

Moderne


Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
85×192×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
87×230×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

85×152×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, moderne, industriële
Op voorraad
Leren, moderne, industriële
Op voorraad
90×240×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


Moderne

Stoffen
Gratis bezorging

85×133×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×188×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×228×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×193×85 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging