
Slaapbank Comfivo Vinetum, Afwezig, 70x263x102cm, 111.6 kg, Poten: Kunststof, Metaal
70×263×102 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorgingAfmetingen 70×263×102 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 739
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Afwezig, Afwezig, 263x102x70cm, 80 kg, Stof, Poten: Metaal, Kunststof
| Breedte: | 263 cm |
|---|---|
| Diepte: | 102 cm |
| Hoogte: | 70 cm |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
|---|---|
| Maximale hoogte | 90 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Breedte van de zitting | 192 cm |
| Diepte zitkussen | 58 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Breedte van de armleuning | 35 cm |
| Hoogte rugleuning | 50 cm |
| Slaapmogelijkheid | Afwezig |
| Poten | Metaal, Kunststof |
| Poothoogte | 9 cm |
| Gewicht | 80 kg |
| Opbergmogelijkheid | Afwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Verchroomd metaal |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

70×263×102 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
70×198×102 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
88×244×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×200×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

86×192×80 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging

Leren, moderne, industriële
Op voorraad
95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne

85×152×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×138×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, moderne, industriële
Op voorraad
Moderne

Landelijke, Stoffen
Op voorraad
95×232×109 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
87×230×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

Vintage
Op voorraadGratis bezorging

Moderne






Leren, industriële, Stoffen
Op voorraad
Leren, moderne, industriële
Op voorraad

Stoffen



80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging