

Afmetingen 90×240×90 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 775
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, 90x240x90cm, 69 kg, Poten: Hout
| Breedte: | 240 cm |
|---|---|
| Diepte: | 90 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
|---|---|
| Breedte van de zitting | 190 cm |
| Diepte zitkussen | 56 cm |
| Hoogte armleuning | 65 cm |
| Breedte van de armleuning | 25 cm |
| Diepte armleuning | 85 cm |
| Hoogte rugleuning | 60 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Click-Clack |
| Breedte slaapgedeelte | 120 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 190 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 9 cm |
| Gewicht | 69 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

92×244×102 cm
Wordt verzonden over 4 wekenGratis bezorging
95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×173×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×160×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
75×180×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

92×234×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
94×188×104 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

Moderne

90×250×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

101×216×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

85×192×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
87×230×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×125×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
75×140×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

85×153×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×215×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×130×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
98×223×93 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
88×226×93 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging