

Afmetingen 87×230×90 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 509
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 3, Aanwezig, 87x230x90cm, 62 kg, Poten: Kunststof, Hout: Grenen
| Breedte: | 230 cm |
|---|---|
| Diepte: | 90 cm |
| Hoogte: | 87 cm |
| Zithoogte | 42 cm |
|---|---|
| Breedte van de zitting | 190 cm |
| Diepte zitkussen | 55 cm |
| Hoogte rugleuning | 52 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Click-Clack |
| Breedte slaapgedeelte | 115 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 190 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 62 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Materiaal plaat | MDF, Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
88×244×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×244×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×152×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

101×216×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

Leren, moderne, industriële
Op voorraad

85×153×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
92×244×102 cm
Wordt verzonden over 4 wekenGratis bezorging
95×232×109 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
75×180×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×192×80 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×160×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


Moderne

Landelijke, Stoffen
Op voorraad
85×192×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

Moderne


85×172×103 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, moderne, industriële
Op voorraad
98×223×93 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging


80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging