

Afmetingen 87×230×149 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 230x149x87cm, 131 kg, Poten: Kunststof, Hout: Grenen
| Breedte: | 230 cm |
|---|---|
| Diepte: | 149 cm |
| Hoogte: | 87 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 23 x 62 x 136 cm |
| Zithoogte | 42 cm |
| Hoogte armleuning | 55 cm |
| Breedte van de armleuning | 12 cm |
| Diepte armleuning | 94 cm |
| Hoogte rugleuning | 49 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 138 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 202 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 3 cm |
| Gewicht | 131 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 100000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Velours |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

90×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×210×135 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×258×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
86×260×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×238×147 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
96×225×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×280×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
88×240×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×310×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
82×234×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

89×245×167 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Moderne

Met chaise longue links

Met chaise longue rechts


Moderne, 3-zits

88×318×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits

Moderne

3-zits


90×275×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
3-zits

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging