

Afmetingen 85×152×98 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 529
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Reeds gemonteerd meubilair
| Breedte: | 152 cm |
|---|---|
| Diepte: | 98 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Zithoogte | 37 cm |
|---|---|
| Breedte van de zitting | 112 cm |
| Diepte zitkussen | 57 cm |
| Hoogte armleuning | 55 cm |
| Breedte van de armleuning | 20 cm |
| Diepte armleuning | 86 cm |
| Hoogte rugleuning | 48 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 112 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 196 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 60 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Reeds gemonteerd meubilair | Ja |
| Veren | Zigzag type |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 90000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×172×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×192×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

78×155×83 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, industriële
Op voorraad
Leren, moderne, industriële
Op voorraad



Met kussens






75×140×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

94×188×104 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


75×180×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

Moderne

117×144×91 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×130×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, industriële
Op voorraad
98×223×93 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Moderne, Stoffen


Landelijke, moderne, Stoffen
Op voorraad
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, moderne, met hoge rugleuning
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging