

Afmetingen 85×172×98 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 569
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Reeds gemonteerd meubilair
| Breedte: | 172 cm |
|---|---|
| Diepte: | 98 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Zithoogte | 37 cm |
|---|---|
| Breedte van de zitting | 132 cm |
| Diepte zitkussen | 57 cm |
| Hoogte armleuning | 55 cm |
| Breedte van de armleuning | 20 cm |
| Diepte armleuning | 86 cm |
| Hoogte rugleuning | 48 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 132 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 196 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 70 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Reeds gemonteerd meubilair | Ja |
| Veren | Zigzag type |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 90000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×192×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×152×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging



Leren, industriële
Op voorraad


Met kussens

94×188×104 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×170×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


93×178×105 cm, moderne, Stoffen


75×180×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, moderne, industriële
Op voorraad
85×130×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
75×140×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
75×217-242×102 cm, Stoffen, 3-zits

117×144×91 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met kussens, Stoffen

85×154×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne


Stoffen

Leren, moderne, met hoge rugleuning
Op voorraad

71×128×84 cm, Stoffen



85×172×103 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×100×58 cm, schuifdeurkasten, houten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging