

Afmetingen 90×200×87 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 559
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 4, Aanwezig, Lichtgrijs, 90x200x87cm, 75 kg, Poten: Hout, Hout: Grenen
| Breedte: | 200 cm |
|---|---|
| Diepte: | 87 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Zithoogte | 43 cm |
|---|---|
| Breedte van de zitting | 200 cm |
| Diepte zitkussen | 55 cm |
| Hoogte rugleuning | 46 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 142 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 16 cm |
| Gewicht | 75 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 100000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, MDF |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

98×223×93 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
75×140×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne

75×180×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne



87×230×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×192×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met kussens, Stoffen

Moderne


Moderne

Moderne

Moderne


95×200×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×142×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×198×102 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×216×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

85×172×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×240×95 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Moderne


Moderne

Scandinavische
Gratis bezorging
85×160×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging