

Afmetingen 85×210×153 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 210x153x85cm, 104.3 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 210 cm |
|---|---|
| Diepte: | 153 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 41 cm |
| Zitdikte | 12 cm |
| Hoogte armleuning | 57 cm |
| Breedte van de armleuning | 13 cm |
| Diepte armleuning | 86 cm |
| Hoogte rugleuning | 44 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 142 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 184 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 104 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Afwezig |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 100000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×255×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
87×240×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×260×230 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
90×275×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
94×279×174 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne
Op voorraadGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
88×233×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad

Moderne, 3-zits

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
103×260×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
81×234×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
90×222×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, landelijke, met chaise longue links
Op voorraad
3-zits, met chaise longue rechts

Stoffen, landelijke, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
82×272×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×238×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met chaise longue links, 3-zits


Met chaise longue links, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, landelijke, 3-zits
Op voorraad
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
3-zits

73×264×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging