

Afmetingen 70×280×170 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 280x170x70cm, 140 kg, Poten: Metaal
| Breedte: | 280 cm |
|---|---|
| Diepte: | 170 cm |
| Hoogte: | 70 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Maximale hoogte | 90 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 17 x 141 x 67 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Breedte van de armleuning | 35 cm |
| Diepte armleuning | 100 cm |
| Hoogte rugleuning | 50 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 124 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 212 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 9 cm |
| Gewicht | 140 kg |
| Hoofdsteun | Aanwezig |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 58000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Verchroomd metaal |
| Stof type | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
86×260×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
90×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
82×234×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×258×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
82×245×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×256×157 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×310×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×275×275 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
3-zits
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
89×245×167 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×277×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
77×238×123 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×267×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
95×234×139 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×291×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
94×276×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×310×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
95×234×139 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×244×165 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging