

Afmetingen 83×274×182 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 274x182x83cm, 149 kg, Poten: Metaal
| Breedte: | 274 cm |
|---|---|
| Diepte: | 182 cm |
| Hoogte: | 83 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 21 x 138 x 55 cm |
| Zithoogte | 38 cm |
| Hoogte armleuning | 50 cm |
| Breedte van de armleuning | 30 cm |
| Diepte armleuning | 101 cm |
| Hoogte rugleuning | 47 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 135 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 216 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 149 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, MDF |
| Type materiaal | Verchroomd metaal |
| Stof type | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

90×300×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×285×188 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
90×245×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×244×147 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
84×237×139 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×302×275 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×267×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
101×213×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×238×123 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
81×236×212 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, 3-zits
Op voorraad
85×230×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
83×275×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×265×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
75×237×180 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×260×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×240×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×256×157 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
79×253×166 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×264×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
71×253×188 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×249×195 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, 2-zits
Op voorraad
92×258×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Stoffen, met chaise longue links, 2-zits
Op voorraad
85×267×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, 3-zits

82×236×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
92×258×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
86×245×143 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging