

Afmetingen 90×245×182 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 245x182x90cm, 108 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 245 cm |
|---|---|
| Diepte: | 182 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 23 x 117 x 66 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 63 cm |
| Breedte van de armleuning | 29 cm |
| Diepte armleuning | 105 cm |
| Hoogte rugleuning | 45 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 195 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 108 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Eco-leder + Stof |
| Weerstand | 30000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

83×267×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
75×237×180 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×249×195 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
91×255×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
79×253×166 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×277×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
90×237×180 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
90×264×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×258×168 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
73×264×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
80×247×247 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×302×275 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×215×133 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×238×123 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
103×260×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
82×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×256×157 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
94×279×174 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
93×266×163 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Stoffen, 3-zits
Op voorraad
83×265×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
100×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×245×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
83×275×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
81×236×212 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×147×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×160×61 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging