

Afmetingen 92×258×168 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 859
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 258x168x92cm, 122 kg, Poten: Metaal
| Breedte: | 258 cm |
|---|---|
| Diepte: | 168 cm |
| Hoogte: | 92 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 59 cm |
| Breedte van de armleuning | 21 cm |
| Diepte armleuning | 94 cm |
| Hoogte rugleuning | 44 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 124 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 218 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 10 cm |
| Gewicht | 122 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Links |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 70000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Stof type | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 13 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

90×260×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
77×238×123 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×264×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×238×138 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
79×253×166 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×285×188 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
86×256×157 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×300×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×250×162 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
71×271×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
71×253×188 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
82×234×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×244×147 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
92×258×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
77×233×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×237×139 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×245×143 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
86×278×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
95×234×139 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
101×213×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×302×275 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×240×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
100×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×240×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×240×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×275×275 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
94×276×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
70×258×168 cm, Stoffen, met hoge rugleuning
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging