

Afmetingen 90×220×160 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 220x160x90cm, 109 kg, Poten: Kunststof, Hout
| Breedte: | 220 cm |
|---|---|
| Diepte: | 160 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Breedte van de armleuning | 9 cm |
| Diepte armleuning | 87 cm |
| Hoogte rugleuning | 45 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 137 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 202 cm |
| Poten | Kunststof, Hout |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 109 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 90000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

76×244×165 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
92×258×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
85×230×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
93×267×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×265×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
83×302×275 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
83×275×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
82×245×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Stoffen, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
Stoffen, moderne, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met chaise longue links, 3-zits
Op voorraad
80×249×195 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
Stoffen, 3-zits, met kussens
Op voorraad
Stoffen, 3-zits, met kussens
Op voorraad
81×234×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×285×188 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
92×234×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
246×133×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×57 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
190×120×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging