

Afmetingen 82×272×145 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 272x145x82cm, 109.5 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 272 cm |
|---|---|
| Diepte: | 145 cm |
| Hoogte: | 82 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 38 cm |
| Hoogte armleuning | 55 cm |
| Breedte van de armleuning | 22 cm |
| Diepte armleuning | 90 cm |
| Hoogte rugleuning | 43 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 125 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 230 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 109 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 35000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Velours |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

82×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
81×234×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
3-zits, met chaise longue rechts
Op voorraadGratis bezorging
76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
92×258×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×262×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
79×253×166 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
93×267×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits, met chaise longue rechts

82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
71×253×188 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met chaise longue links, 3-zits

76×244×165 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
100×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×256×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
90×222×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
77×233×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×245×143 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
3-zits

76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
90×275×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
3-zits

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging