

Afmetingen 82×244×145 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 244x145x82cm, 91.5 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 244 cm |
|---|---|
| Diepte: | 145 cm |
| Hoogte: | 82 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 38 cm |
| Hoogte armleuning | 57 cm |
| Breedte van de armleuning | 23 cm |
| Diepte armleuning | 92 cm |
| Hoogte rugleuning | 43 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 91 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 35000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Velours |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

93×255×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
93×238×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×272×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×222×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
81×234×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Vintage, 2-zits, met kussens
Op voorraad
Vintage, 3-zits

3-zits

76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen

71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×256×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
3-zits

Met chaise longue links, 3-zits

Stoffen, Scandinavische, met chaise longue rechts
Op voorraad
3-zits

Stoffen, met chaise longue rechts, met opbergruimte
Op voorraad
90×262×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, 3-zits

Stoffen, vintage, met chaise longue links
Op voorraad
Vintage, 2-zits, met kussens
Op voorraad

Moderne

93×267×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne, 3-zits

Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
Stoffen

Stoffen, 3-zits

Stoffen

Scandinavische, 3-zits

76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging