

Afmetingen 93×255×175 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 255x175x93cm, 132 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 255 cm |
|---|---|
| Diepte: | 175 cm |
| Hoogte: | 93 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 28 x 122 x 69 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Breedte van de armleuning | 24 cm |
| Diepte armleuning | 107 cm |
| Hoogte rugleuning | 47 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 138 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 207 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 132 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 100000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Fluweel |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, 3-zits, met lage rugleuning
Op voorraad
3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging

Moderne, 3-zits

86×245×143 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, 3-zits

93×238×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
Moderne

Moderne

Moderne

Stoffen, moderne, Scandinavische
Op voorraad
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
90×222×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met chaise longue rechts
Op voorraadGratis bezorging
Moderne

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
89×245×167 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, 3-zits


95×212×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Met chaise longue links, 3-zits

3-zits

82×245×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits

Moderne, 3-zits

Moderne

Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen

Met kussens, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, 3-zits
Op voorraadGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging