

Afmetingen 83×351×302 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 351x302x83cm, 264 kg, Poten: Hout, Metaal
| Breedte: | 351 cm |
|---|---|
| Diepte: | 302 cm |
| Hoogte: | 83 cm |
| Maximale hoogte | 100 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 61 cm |
| Breedte van de armleuning | 18 cm |
| Diepte armleuning | 99 cm |
| Hoogte rugleuning | 39 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 128 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 288 cm |
| Poten | Hout, Metaal |
| Poothoogte | 10 cm |
| Gewicht | 264 kg |
| Hoofdsteun | Aanwezig |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Links |
| Hoektype | U-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

97×336×157 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×313×147 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×326×157 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×351×224 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×358×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×313×139 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×286×165 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
81×361×287 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
79×320×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×284×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×317×140 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
94×370×174 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
89×301×156 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×317×140 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×351×274 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×334×198 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×315×250 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×307×139 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×260×200 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
85×338×168 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×167×77 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging