

Afmetingen 89×301×156 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 301x156x89cm, 174.99 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 301 cm |
|---|---|
| Diepte: | 156 cm |
| Hoogte: | 89 cm |
| Zithoogte | 47 cm |
|---|---|
| Zitdikte | 18 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Breedte van de armleuning | 16 cm |
| Diepte armleuning | 86 cm |
| Hoogte rugleuning | 48 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 140 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 268 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 3 cm |
| Gewicht | 174 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type, Bonell type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | U-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 40000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

84×284×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
76×348×205 cm, moderne, slaapbanken
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
85×325×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×326×157 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×260×200 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
79×320×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging

76×348×205 cm, moderne, slaapbanken
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
85×338×168 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
85×315×250 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×313×147 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
81×361×287 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne, Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
75×360×160 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
89×300×188 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×351×224 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×308×139 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
89×307×182 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen

88×318×160 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
85×421×240 cm, moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
80×313×139 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
82×286×165 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
202×300×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging