

Afmetingen 83×308×139 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 308x139x83cm, 117 kg, Poten: Kunststof, Hout: Grenen
| Breedte: | 308 cm |
|---|---|
| Diepte: | 139 cm |
| Hoogte: | 83 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 20 x 127 x 50 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 42 cm |
| Zitdikte | 13 cm |
| Hoogte armleuning | 50 cm |
| Breedte van de armleuning | 16 cm |
| Diepte armleuning | 78 cm |
| Hoogte rugleuning | 41 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 270 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 117 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | U-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Eco-leder + Stof |
| Weerstand | 30000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

84×284×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×338×168 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
89×301×156 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
85×323×170 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×394×213 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×325×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
75×360×160 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
79×320×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×307×139 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

86×313×147 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×394×213 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×326×157 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×260×200 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
94×370×174 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
88×328×160 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×315×250 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×305×188 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×351×224 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×310×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
213×150×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging