

Afmetingen 86×326×157 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 326x157x86cm, 190 kg, Poten: Metaal, Kunststof
| Breedte: | 326 cm |
|---|---|
| Diepte: | 157 cm |
| Hoogte: | 86 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 25 x 132 x 56 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 41 cm |
| Hoogte armleuning | 55 cm |
| Breedte van de armleuning | 25 cm |
| Diepte armleuning | 91 cm |
| Hoogte rugleuning | 50 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 271 cm |
| Poten | Kunststof, Metaal |
| Poothoogte | 3 cm |
| Gewicht | 190 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | U-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 100000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Fluweel |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

76×345×205 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
86×313×147 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×351×224 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
89×301×156 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×348×205 cm, moderne, slaapbanken
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
79×320×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×286×165 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×284×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
76×348×205 cm, moderne, met opbergruimte
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
85×260×200 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

81×361×287 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne, Stoffen

80×358×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×313×139 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×315×250 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
83×351×302 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×338×168 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×260×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging