

Afmetingen 89×307×182 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Afwezig, 307x182x89cm, 201 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 307 cm |
|---|---|
| Diepte: | 182 cm |
| Hoogte: | 89 cm |
| Zithoogte | 47 cm |
|---|---|
| Zitdikte | 16 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Breedte van de armleuning | 16 cm |
| Diepte armleuning | 86 cm |
| Hoogte rugleuning | 48 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 140 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 276 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 3 cm |
| Gewicht | 201 kg |
| Opbergmogelijkheid | Afwezig |
| Veren | Bonell type, Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | U-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Leren, met kussens, met lage rugleuning
Op voorraad
85×325×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×260×200 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×284×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
81×361×287 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Met kussens, met lage rugleuning
Op voorraad

Moderne, Stoffen
Op voorraad
Industriële, Stoffen
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
89×301×156 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne, Stoffen

80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×338×168 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
96×293×172 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
75×360×160 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne

Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad

76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×351×274 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne, Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging