

Afmetingen 85×260×200 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.469
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 260x200x85cm, 149.01 kg, Poten: Kunststof, Hout: Grenen
| Breedte: | 260 cm |
|---|---|
| Diepte: | 200 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Maximale hoogte | 98 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 45 cm |
| Breedte van de armleuning | 28 cm |
| Diepte armleuning | 100 cm |
| Hoogte rugleuning | 54 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 149 kg |
| Hoofdsteun | Aanwezig |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout, MDF |
| Type materiaal | Verchroomd plastic |
| Stof type | Pluche |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×325×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen


85×260×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×315×250 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×348×205 cm, moderne, slaapbanken
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
75×360×160 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
76×348×205 cm, moderne, slaapbanken
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging

81×361×287 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
88×318×160 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×284×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne, Stoffen
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
85×421×240 cm, moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
89×301×156 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Scandinavische, met lage rugleuning
Op voorraad
85×310×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Industriële, Stoffen
Op voorraad
Leren, met kussens, met lage rugleuning
Op voorraad
89×307×182 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
86×313×147 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne, Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Met kussens, met lage rugleuning
Op voorraad
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×160×61 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging